Tämä ylellinen lomahuvila sijaitsee Nastolassa Kukkasjärven rannalla. Suuret lattiasta kattoon saakka ulottuvat ikkunat ja avarat tilat luovat erittäin hulppean majoituskokemuksen. Kolmen makuuhuoneen huvila tarjoaa mukavasti majoituksen kuudelle vieraalle ja tarvittaessa lisämajoituksen kahdelle lisävieraalle.
Huvilan päärakennuksen sisääntulokerroksessa on iso olohuone, joka yhdistyy ruokailutilaan ja keittiöön. Kerroksessa on myös kaksi makuuhuonetta, yksi wc, pukuhuone, kylpyhuone ja sauna. Pohjakerroksessa on puolestaan iso viihdetila/viinikylmiö, wc sekä toimistohuone, joka mukautuu tarvittaessa ylimääräiseksi makuuhuoneeksi.
Suoraan ilta-aurinkoon suuntautuva rantaviiva tarjoaa upeiden kesäiltojen lisäksi tukevan laiturin sekä rantasaunan, jotka yhdistyvät terassialuein. Rantasaunalla on runsaasti terassia, grillausmahdollisuus sekä poreallas. Huvila tarjoaa yksityisyyttä lomanviettoon. Tontilla sijaitsee myös vanhempi 60-luvun mökki, jonka oleskelutila toimii tarvittaessa lisämajoituksena kahdelle vieraalle. Lahden keskustaan huvilalta ajaa autolla noin 20 minuutissa, josta löydät paljon eri palveluita. Huvilan vastarannalta löytyy Pajulahden urheilukeskus, joka on täynnä erilaisia kesä- ja talviharrastusmahdollisuuksia.